O nas

Kilka zdań o naszej historii

Firma Adamus powstała w 2000 roku. Nasza firma zajmuje się produkcją oraz sprzedażą mebli markowych firm. Kalwaria Zebrzydowska i Wadowice to nasze najbliższe miasta. Nasze wyroby sprzedajemy na terenie całej Polski i Unii Europejskiej.

 

Staramy się sprostać wymaganiom klientów pod względem jakości na co zwracamy największą uwagę. Ważnym aspektem jest też cena, co w połączeniu z jakością powoduje atrakcyjność naszych wyrobów. Posiadamy w swojej sprzedaży meble nowoczesne i stylizowane. Każdy znajdzie coś dla siebie. Firma cały czas się rozwija zwiększając produkcje oraz zakres usług. W naszej ofercie znaleźć można meble tapicerowane(fotele, sofy, wersalki, narożniki). Stoły i krzesła, meble z drewna, meble systemowe, szafy pod wymiar, ławy, stoliki oraz wiele innych wyrobów. Jeśli czegoś poszukujesz a nie znalazłeś na naszej stronie chętnie pomożemy Ci to znaleźć lub zrobić to (np. niestandardowy wymiar).

 

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszej firmy. Mamy nadzieję, że współpraca z naszą firmą przyniesie wiele korzyści i satysfakcji.

Co nas wyróżnia?
NATURALNE DREWNO

Wybieramy tylko wyselekcjonowane drewno dębowe.

RĘCZNIE ROBIONE

Każdy z naszych mebli tworzony tradycyjną metodą przez doświadczonych stolarzy.

DOWOLNE WYBARWIENIE

Dobierz swój kolor mebli z naszej palety barw.

ORYGINALNY DESIGN

Każde z naszych mebli tworzone jest według niepowtarzalnego wzoru.

INDYWIDUALNE WYMIARY

Na specjalne zamówienie wykonamy mebel pod twoje niestandardowe wymiary.

POLSKA PRODUKCJA

Meble produkowane są są na terenie naszego kraju.